7/04/2016

Vintage pants w stylizacji
Historię tzw. vintage pants, czyli spodni z wyższym stanem, luźnych niżej opisałam w poprzednim poście: 

http://szafaangeli.blogspot.com/2016/07/trend-ze-szczypta-retro-vintage-pants.html


Z czym nosić panty

Vintage pants to typ spodni, który aż prosi się o elegancję. Naturalnie panty były też noszone na luzie, z płaskimi butami, jednak wówczas nieco przytłaczają i pogrubiają, chyba, że jest się bardzo drobnej budowy. 

W przypadku pantów jestem zwolenniczką ich eleganckiego wizerunku. Świetnie wyglądają zestawione ze szpilkami, koturnami i wszelkimi butami na obcasie, które "wyciągną" naszą sylwetkę. Najlepiej połączyć je z koszulą lub dopasowaną bluzką. Jako okrycie u większości osób sprawdzi się krótki żakiecik, czy kurteczka, która kończy się w pasie. Z dłuższych okryć sprawdzają się dłuższe swetry i narzutki o rękawie 3/4.


Dla kogo

Panty świetnie sprawdzą się na gruszkach, klepsydrach, wazonach i chłopczycach. U gruszek i klepsydr podkreślają talię, maskują masywne biodra i uda; u wazonów i chłopczyc "robią" brakujące biodra i talię. 

Wiele kobiet o niskim wzroście zapewne omija ten fason; wydaje mi się, że w wielu przypadkach niesłusznie. Wystarczy dopasować długość nogawek u krawcowej i ubrać buty na obcasie. Pod spodem jedna z moich propozycji noszenia vintage pants.
Spodnie - Orsay
Koszula - Blue Shadow
Torebka - MK jet set crossbody lilac large
Sandały - F&F

Copyright © 2017 Szafa Angeli