5/10/2017

Sportowa elegancja w stylizacji - ołówkowa spódnica i pudrowa ramoneskaWitajcie :-) dziś kolejne zestawienie w stylu sportowej elegancji. Moją poprzednią stylizację możecie zobaczyć TUTAJ

Muszę przyznać, że coraz częściej noszę tego typu zestawienia. Zrozumiałam, że eleganckie mogą być nie tylko szpilki i sukienki, a w modzie istnieją dziesiątki różnych możliwości wyrażenia siebie. 
Od zeszłego roku, kiedy zaczęłam prowadzić bloga, zaszły u mnie ogromne zmiany i to niewątpliwie przełożyło się również na styl ubierania się. Dodatkowo dostrzegłam wreszcie wielki urok tego rodzaju zestawień; są ciekawe i niezwykle stylowe. Coraz bardziej wyczuwam co z czym zestawić, żeby dobrze wyglądało i to sprawia mi wiele radości. Czuję, że coraz bardziej zbliżam się do ideału paryżanki, o którym pisałam TUTAJ.
Tym razem postawiłam na granatową spódnicę ołówkową w różowe paski, pudrową ramoneskę z materiału przypominającego zamsz, biały top z ozdobnym wiązaniem i białe buty sportowe. Całość uzupełniłam dużym wisiorem z brązu od Artelioni i listonoszką w kolorze brudnego różu.
Dziękuję za odwiedziny mojego bloga i zapraszam do zaglądania - niedługo nowe posty i inspiracje. Pozdrawiam :-)


Copyright © 2017 Szafa Angeli