6/12/2017

Moja stylizacja na upały - romantyczna sukienka i sandałki MelissaWitajcie :-) Dziś chciałam Wam pokazać moją stylizację na upalne letnie dni i wieczory. 

Gdy robi się naprawdę ciepło najlepiej czuję się w lekkich, zwiewnych sukienkach. W tym sezonie moja szafa wzbogaciła się o kolejny tego typu "letniaczek". Kiedy na stronie Orsay zobaczyłam tę pastelową, kwiecistą sukienkę o trapezowym kroju odkrywającą ramiona od razu się zakochałam :-)

Sukienka jest bardzo prosta, a jednocześnie robi całą stylizację swoim uroczym krojem i przyciągającą wzrok kolorystyką.  
Bardzo lubię takie ładne, ale niezobowiązujące sukienki, które nie wymagają (ale też nie wykluczają) szpilek. Szczególnie latem wygoda jest moim priorytetem i stawiam raczej na płaskie obuwie. 

Jeszcze zimą udało mi się kupić urocze sandałki firmy Melissa (model Melissa Seduction III), które pomimo tego, że są zupełnie płaskie pasują do większości moich sukienek. 


Do tego trochę biżuterii, zgrabna torebeczka i cały look gotowy. Możemy tak pójść w wiele miejsc i wyglądać oraz czuć się dobrze ;-)


Buziaki od Pepe, który nie miał dziś ochoty pozować :-)


Copyright © 2017 Szafa Angeli