9/22/2017

Płaszcz swetrowy i biały półgolf w jesiennej stylizacjiDziś krótki wpis z jedną z moich ulubionych jesiennych stylizacji. Nie jestem fanką długich kardiganów; wolę od nich płaszcze i marynarki. Jednak zeszłej jesieni znalazłam coś pośredniego między kardiganem, a płaszczem - płaszcz swetrowy. Ma ciekawą fakturę swetra i funkcjonalność płaszcza. W zależności od pogody mogę ubrać pod niego t-shirt, koszulę lub ciepły sweterek. 

W tej stylizacji połączyłam go z białym półgolfem, którego długo szukałam. Idealnie zastępuje białą koszulę w chłodniejsze dni. Do tego czarne, bazowe jeansy, wygodne białe buty o sportowym charakterze i listonoszka. 

Bardzo lubię grać kolorami, nawet tymi stonowanymi i bazowymi. Kiedy już zdałam sobie sprawę z tego w jakich ubraniach czuję się dobrze zauważyłam też, że nie przepadam za monochromatycznymi, ciemnymi zestawami. Choć na innych podobają mi się takie stylizacje, sama czuję się w nich nieswojo. To samo tyczy się pastelowych kolorów zestawianych z czernią, ale o tym innym razem ;-)


Płaszcz - Orsay
Golf - Reserved
Jeansy - Reserved
Buty - Ryłko
Listonoszka, zegarek i bransoletka - MK

*Zdjęcia wykonał KrzakCopyright © 2017 Szafa Angeli