3/17/2018

Wiosenne stylizacje na rower w duchu slow fashionWitajcie po dłuższej przerwie :-) Zawsze gdy przychodzi wiosna, jedną z pierwszych rzeczy na jakie mam ochotę jest przejażdżka rowerem. Uwielbiam jechać przez zatłoczone ulice i mijać ludzi, którzy czekają na przystankach na autobus, albo tkwią w samochodowym korku. Czuję się wtedy wolna i niezależna ;)

Jednak nie cierpię typowo sportowych ubrań, które istnieją dla mnie tylko na siłowni, lub w domu, podczas sprzątania. Na wycieczkę, spacer czy rower lubię ubierać normalne rzeczy, które umiejętnie zestawione są doskonałym przykładem sportowej elegancji, ale i filozofii slow fashion.


  

Jeśli naszej szafy nie wypełnia zbiór przypadkowych rzeczy, tylko ubrania i dodatki dobrze przemyślane i dopasowane do naszych aktywności, z łatwością z tych samych elementów stworzymy zestawy eleganckie, i casualowe. Mało tego, bez problemu będziemy je tak miksować, że za każdym razem będziemy wyglądać inaczej, nosząc te same rzeczy. 

Do dzisiejszego postu wybrałam dwie rowerowe stylizacje z zeszłego weekendu. W obu wykorzystałam ten sam płaszcz, który możecie zobaczyć TUTAJ w eleganckim wydaniu, a także moje ulubione buty o sportowym charakterze (np. TUTU lub TUTAJ). Reszta elementów jest zmienna i powoduje, że całość wygląda inaczej. I tak, w pierwszej stylizacji postawiłam na czerwień, zaś w drugiej na kobaltowy odcień niebieskiego. Jeansy z pierwszej stylizacji miały swoje elegantsze wcielenie np. TUTAJ, a kobaltowe spodnie a'la dresy TUTAJ i TUTAJ. Również torebki stale przewijają się w moich stylizacjach. Stylowymi, a zarazem praktycznymi dodatkami są szale i czapki; myśląc o wiośnie, zastanawiałam się nad zakupem kremowego golfa, ostatecznie jednak stwierdziłam, że znacznie lepiej sprawdzą się tutaj szale, których mam sporo w szafie. Dzięki nim łatwo jest odmieniać kolejne stylizacje. Podobnie jest z czapkami, których póki co mam dwie - czerwoną i szarą. Kto jeździ na rowerze, ten wie jak przydatny to dodatek, zwłaszcza wczesną wiosną ;)
Czerwony zestaw
Płaszcz - Promod
Torebka - Michael Kors Sloan berry
Spodnie - F&F
Szal - Orsay
Czapka - Gałgan
Buty - Ryłko


Niebieski zestaw
Płaszcz - Promod
Torebka - Ralph Lauren Gabbi
Spodnie - Orsay
Koszula - Simple
Czapka - Gałgan
Buty - Ryłko
Copyright © 2017 Szafa Angeli