4/23/2018

Projekt wiosna, miasto i rower - stylizacja z pastelowo niebieską marynarkąWitajcie :) dziś kolejny post z cyklu "wiosna, miasto i rower", w którym pokazuję, że jazda rowerem nie musi ograniczać naszego ubioru i sprowadzać go do ściśle sportowych strojów.

Jeśli tylko pogoda dopisuje, a odległość nie jest zbyt duża, warto podjechać rowerem, zamiast tkwić w samochodowym korku, czy przepychać się w autobusie.

Rower daje mi uczucie swobody, a do tego pozwala na utrzymanie prawidłowej wagi ciała, pomimo że nie należę już do najmłodszych, nie przepadam za ćwiczeniami i codziennie jem słodycze ;)


Zdjęcia powstały wczoraj. Mieliśmy odwiedzić znajomych i pójść razem na obiad. Chciałam wyglądać elegancko, ale równocześnie nie przesadnie. Pogoda była piękna, więc naturalnie pojechaliśmy rowerami.


Bardzo lubię na takie okazje łączyć jeansy z marynarką. To zestaw, w którym wygląda się elegancko, a jednocześnie swobodnie. Nic więc dziwnego, że i tym razem skusiłam się na takie połączenie. Wybrałam pastelową marynarkę, jeansy w kolorze blue, kopertową bluzkę w niebieskie paski, a wszystko to okrasiłam pudrowymi dodatkami i delikatną biżuterią. Postawiłam na niewielką torebkę i wygodne czółenka na słupkowym obcasie. Na rowerze było mi wygodnie, a po zejściu z niego, czułam się elegancko.


  Mam nadzieję, że stylizacja przypadła wam do gustu, bo jest jedną z moich ulubionych tej wiosny ;)


Marynarka - TUTAJ
Bluzka - Orsay
Jeansy - TUTAJ
Czółenka - TUTAJ
Torebka - Furla metropolis mini moonstone
Biżuteria - Tous i Artelioni
Zegarek - Michael Kors

*Foto KrzakCopyright © 2017 Szafa Angeli