6/17/2018

Projekt wiosna, miasto i rower - sukienka midi i kurtka w stylu DIYWitajcie :) niedługo początek kalendarzowego lata, a co za tym idzie koniec wiosny i wielu pięknie kwitnących krzewów i drzew. Do końca dobiega też mój mały projekt "wiosna, miasto i rower", w którym starałam się pokazać jak fajnie jest jeździć na rowerze i że nie oznacza to wcale rezygnacji ze swojego stylu na rzecz dresów. 

W obrębie całego cyku pokazałam różne, dopasowane do temperatury stylizacje na rower, które fotografowałam na trasie swoich rowerowych wycieczek, wykorzystując kolejno kwitnące rośliny, jako tło do zdjęć. Ale podsumowanie jeszcze będzie; w końcu każdy projekt powinien się nim kończyć ;)


W obrębie cyklu pokazałam więcej zestawów ze spodniami niż z sukienkami, ale wiosna, choć tego roku wyjątkowo ciepła, to dla mnie dobry czas na takie stylizacje. Gdy robi się cieplej noszę w zasadzie tylko sukienki, więc chciałam wykorzystać to, że w spodniach jeszcze się nie duszę ;)

W ostatnim poście z tej serii postanowiłam jednak umieścić sukienkę i jedną z dwóch jeansowych kurtek, które od dwóch lat dobrze służą mi w letnie wieczory.
Czerwona sukienka midi połączona z jeansową kurtką z naszywkami, butami o sportowym charakterze, małą, pudrową torebką, okularami przeciwsłonecznymi i odrobiną biżuterii. To zestawienie kojarzy mi się z unowocześnionym wydaniem Madonny i Cyndi Lauper z lat 80-tych ;)A już niedługo nowy cykl ma moim blogu, z sukienkami w roli głównej. Kilku sukienek z szafy się pozbyłam, kilka nowych doszło. Nie mogę się doczekać, żeby je pokazać na blogu i Was zainspirować :) Chciałabym, żeby więcej kobiet nosiło sukienki na co dzień, a nie tylko spodnie, zwłaszcza gdy jest tak ciepło. Sukienki są piękne i kobiece, a do tego szalenie wygodne. Szczerze mówiąc, w niczym nie jest mi tak wygodnie jak w dobrze dobranej sukience. Muszę wiele z Was do tego przekonać ;)
Sukienka - F&F
Kurtka - Orsay
Zegarek i bransoletka - MK
Biżuteria - Tous
Okulary - Ralph Lauren
Torebka - Furla metropolis mini moonstone
Buty - Ryłko

*Foto - Krzak

Copyright © 2017 Szafa Angeli