9/02/2018

Sukienkowe love czyli wygoda i kobiecość na co dzieńWitajcie :) Dawno nic nie dodawałam, ale nie z braku pomysłów czy z lenistwa. Jeszcze nigdy nie miałam tak pracowitych i owocnych wakacji jak w tym roku. Wiele spraw udało mi się pozamykać, rozwinęłam się i nareszcie urządziłam pokoik tylko dla siebie. Czuję się naprawdę szczęśliwa i spełniona. Dotyczy to również modowej części mojego życia, która zawsze była dla mnie bardzo ważna.

Zawsze chciałam być "jakaś", od dawna "slow", ale czegoś brakowało, coś mi nie wychodziło. Chciałam być oryginalna, równocześnie czując się swobodnie, co często nie idzie ze sobą w parze. Odkąd odkryłam sukienki Laurella zupełnie przestałam się wysilać. Wstaję rano, ubieram jedną z sukienek Laury, a w koło słyszę jak dobrze wyglądam. Kolokwialnie mówiąc, gdy przestałam przejmować się swoimi stylizacjami i poszłam na wygodę wyglądam lepiej niż kiedykolwiek ;) 


W dzisiejszym wpisie chciałam pokazać prostą, kopertową sukienkę, którą, tak jak i inne sukienki Laurella łatwo odmienić dodatkami. Mnie zupełnie niespodziewanie wyrwali na wycieczkę znajomi, więc wskoczyłam w wygodne balerinki, ale równie dobrze sprawdzą się tutaj szpilki, sandałki, a nawet trampki. Do tego torebka, odrobina biżuterii i gotowe. Prosto, wygodnie i stylowo. Uwielbiam takie kobiece i nieskomplikowane zestawy.

Już widzę tę sukienkę w wersji jesiennej, z moim ulubionym, camelowym płaszczem i zamszowymi muszkieterkami ;)

Sukienka - Laurella, model Tropical
Biżuteria - Tous
Zegarek - Elixa, Apart
Buty - Vivienne Westwood by Melissa


*Foto Krzak

Copyright © 2017 Szafa Angeli