2/06/2019

Zimowa stylizacja z trzewikami, bosmanką i długim płaszczemWitajcie :) W zeszły piątek na chwilę zawitała do mnie wiosna. Już myślałam, że zrobię jakieś wiosenne stylówki, ale gdzie tam. Już w sobotę zima była w ofensywie. Jednak w końcu mamy luty, więc nie powinnam się dziwić ;) 

W rezultacie, jeszcze trochę zimy na moim blogu się pojawi. I tak dzisiaj przychodzę do Was z bardzo praktyczną zimową stylówką. A w roli głównej prawdziwie zimowy płaszcz, trzewiki i czapka bosmanka.
Z roku na rok do mojej szafy przybywają coraz to praktyczniejsze ubrania i dodatki, że zachodzę w głowę jak sobie bez nich dawałam radę wcześniej. Np. płaszcz z tego postu, który pokazywałam już TUTAJ. Do tej pory na spacery miałam puchową kurtkę, a na mieście nieco ziębłam w cienkich wełnianych płaszczach, które nie nadają się na mrozy. Teraz spokojnie mogę ubrać się na spacer w płaszcz i nie bać się zimna. Tak więc jeśli szukacie takiego prawdziwie zimowego płaszcza, to bardzo wam polecam model Coco od Elementy. Trochę pogrubia, ale za to jest naprawdę ciepły i tak obszerny, że bez problemu można się pod niego ubrać na cebulkę.


Podobnie jest z bardzo modnymi w tym sezonie trzewikami. Wcześniej mi się nie podobały, a teraz myślę, że są idealne na zimę. Wygodne, stabilne, ciepłe i mają moc odmładzania ;) Idealne znalazłam na wyprzedaży w CCC. Wybrałam trzewiki z naturalnej skóry Lasocki. Zapłaciłam za nie zaledwie 195 zł. Niewiele razy udało mi się znaleźć na wyprzedaży coś fajnego, co naprawdę było mi potrzebne. Tym razem się udało i jestem bardzo zadowolona, że je kupiłam. 

Szukałam też jakiegoś stylowego nakrycia głowy, pasującego do płaszcza, bo mam wrażenie, że czapki nie do końca z nim dobrze wyglądają, a jestem zbyt cherlawa, żeby latać w zimie z gołą głową. Początkowo myślałam o kapeluszu typu fedora, ale że kapelusze jakoś mi się nie sprawdzają, kupiłam w końcu ciepłą bosmankę na wyprzedaży w H&M za 16 zł. 
Całościowo to bardzo ciepła i praktyczna stylizacja na zimową codzienność. Oczywiście można by tu poszaleć i zrobić zdjęcia z rozpiętym płaszczem, co lepiej się prezentuje na sylwetce, ale chciałam pokazać coś autentycznego, tak jak noszę na co dzień.Płaszcz - Elementy TUTAJ - mój camelowy jest już niedostępny, ale na stronie znajdziecie jeszcze m.in. w kolorze beżowym, szarym czy ciemnozielonym
Spodnie - Promod
Buty TUTAJ
Czapka - H&M (niestety nie znalazłam jej on-line, ale w sklepach było jej sporo)
Torebka - Ralph Lauren 


*Foto Krzak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Szafa Angeli