Witajcie w moim świecie :) Mam na imię Angela. Do moich największych pasji należy czytanie książek, jazda na rowerze i blogowanie. 
   Jako nastolatka uwielbiałam oglądać fotograficzne biografie amerykańskich aktorek z lat 50-tych i 60-tych. Marzyłam o tym, by sama mieć takie wspaniałe zdjęcia, pomimo że nie spodziewałam się być w przyszłości piękna czy sławna. Równocześnie pociągały mnie ubrania i to jak wpływają na wygląd człowieka. 
   Na studiach sporo eksperymentowałam i byłam znana ze swojego wyróżniającego się wyglądu. Wtedy też powoli zaczęłam robić zdjęcia swoich stylizacji. Z czasem mój styl zmieniał się i dojrzewał, a w moim otoczeniu znaleźli się ludzie, którzy zachęcali mnie do stworzenia bloga modowego. Zastanawiając się nad tym pomysłem, zdałam sobie sprawę z tego, że taki blog byłby spełnieniem moich dziecięcych marzeń o zdjęciach i pięknych strojach. 
   Kiedy zaczęłam blogować poczułam, że tego rodzaju aktywności zawsze mi brakowało. Blog jest dla mnie jak wiecznie otwarta książka, którą mogę zapisywać wedle własnego uznania. 
   Z czasem prócz pokazywania swojego stylu i kolejnych stylizacji zaczęłam też przykładać większą wagę do strony merytorycznej moich postów. Kiedy tylko mam więcej czasu lubię pisać o różnych aspektach użytkowej strony mody, która interesuje mnie najbardziej. Najtrudniejsze jest bowiem nie ubrać się modnie, ale dostosować modę do praktyki i prozy codziennego życia. Nie raz na ulicy mijałam osoby przestylizowane lub odwrotnie – szare myszki, których ubrania powodowały, że stawały się niemal niewidzialne. Tak narodził się pomysł zostania osobistą stylistką.  

OSOBISTA STYLISTKA

Moda, choć często bagatelizowana, jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Równocześnie jest najprostszym sposobem na pokazanie kim jesteśmy, jakie są nasze wartości, pasje i dążenia. Pierwsze wrażenie o obcej osobie budujemy w ciągu 11 sekund, co oznacza, że swoją ocenę opieramy o czysto zewnętrzne czynniki, takie jak mowa ciała, ton głosu, czy wygląd, a co za tym idzie również ubrania. Często to właśnie one decydują o tym, czy ktoś uzna nas za kompetentnych, sympatycznych lub wartych nawiązania kontaktu.

Problem w tym, że nie każdy ma czas i ochotę na analizowanie swojej sylwetki, planowanie zakupów i przygotowywanie stylizacji na kolejne dni. Wiem, że wiele kobiet gubi się w obliczu mnogości sezonowych trendów czy krzykliwych reklam i same już nie wiedzą jak chcą wyglądać oraz które fasony i kolory im służą. Bardzo chętnie pomagam takim osobom w odnalezieniu swojego stylu, ułożeniu ładnych i praktycznych zestawów codziennych, jak też okazjonalnych, zakupie ubrań, z których stworzą wiele ciekawych zestawów.

Moda, a zwłaszcza jej codzienna i praktyczna strona, jest moją wielką pasją od lat. Wciąż się rozwijam i wzbogacam swój styl. Jeśli tylko zechcesz, zajmę się również Twoim wizerunkiem, opierając się o Twoje preferencje i potrzeby. Nigdy niczego nie narzucam. Liczę się z gustem i potrzebami innych i zawsze biorę te czynniki pod uwagę, wyszukując ubrania i układając stylizacje.  

Jeśli przekonują Cię stylizacje na moim blogu, a chciałabyś znaleźć swój styl lub go wzbogacić, ubrać się na ważne wydarzenie lub ułożyć kilka ciekawych, ale i praktycznych zestawów do pracy i na co dzień, napisz do mnie na adres:

angela.hiacynta@onet.pl

Na każde zapytanie odpowiem tak szybko, jak to możliwe.


OFERUJĘ:

  1. Przegląd szafy – 200 zł
Jeśli Twoja szafa pęka w szwach, a i tak nie masz się w co ubrać, jest to zdecydowanie usługa dla Ciebie. Pomogę Ci oddzielić ziarna od plew i pozbyć się wszystkiego, co już niemodne lub nie służy Twojej sylwetce. Jeśli będzie to możliwe, z tego co zostanie ułożymy zestawy. Podpowiem Ci też, o co należy uzupełnić garderobę, aby była spójna i funkcjonalna oraz w jakie kolory i fasony warto w przyszłości zainwestować.  

  1. Zakupy ze stylistką – 200 zł
Po wejściu do galerii handlowej tracisz grunt pod nogami i już sama nie wiesz czego szukasz? Zdarza Ci się kupować rzeczy, które zauroczyły Cię w sklepie, a w domu zupełnie nie wiesz co z nimi począć? Kupujesz modne rzeczy, ale potem i tak nie jesteś zadowolona ze swoich stylizacji? Jeśli któreś z powyższych zdań oddaje Twoje zakupowe nawyki, jest to zdecydowanie usługa dla Ciebie.
Przed naszym spotkaniem poproszę Cię o odpowiedź na kilka pytań oraz przesłanie aktualnego zdjęcia całej sylwetki (może być bez twarzy) oraz o wyznaczenie budżetu na zakupy. Następnie, w umówionym dniu spotykamy się w centrum handlowym na zakupach (zwykle umawiam się z klientkami w gliwickim FORUM, ale możliwe jest także spotkanie w innej galerii na terenie Gliwic, Zabrza i Katowic), które zwykle trwają 4-6 godzin. W tym czasie zaproponuję ci kilka zestawów w preferowanej przez Ciebie estetyce, dostosowanych do Twojego wieku, figury, stylu życia oraz potrzeb. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i podpowiem Ci jakie kolory i fasony są dla Ciebie stworzone, a jakich należy unikać, a także gdzie i co kupować, żeby wyglądać modnie i stylowo.

  1. Przegląd szafy + zakupy ze stylistką – 300 zł
Kompleksowa usługa, dzięki której pozbędziesz się wszystkiego co zalega w Twojej szafie, jednocześnie uzupełniając ją o niezbędną przy tworzeniu spójnych i ciekawych stylizacji bazę. Oczyszczamy Twoją szafę, następnie robimy listę potrzebnych rzeczy, wyznaczamy budżet i idziemy na zakupy. Równocześnie uczysz się jakie kroje i barwy Ci służą, a jakich należy unikać; gdzie i co kupować, by czuć się dobrze w swoim ciele.

  1. Zakupy online ze stylistką – 100 zł
Jeśli mieszkasz daleko, a chcesz skorzystać z moich usług lub nie masz czasu czy ochoty na chodzenie po stacjonarnych sklepach, możesz skorzystać z tej opcji.
Nasz początkowy kontakt wygląda podobnie jak przy zwykłych zakupach (odpowiadasz mailowo na przesłane Ci pytania, przesyłasz zdjęcie swojej sylwetki), po czym przesyłam Ci linki do wybranych dla Ciebie ubrań i dodatków, z których stworzysz kilka spójnych zestawów. Oprócz tego prześlę Ci wskazówki dotyczące dopasowania ubrań do Twojego typu figury, wieku i potrzeb.

  1. Jednorazowy look na specjalną okazję – 50 zł
Przed ważnymi wydarzeniami łatwo stracić głowę i przebrać się zamiast ubrać. Przyda się wtedy obiektywna ocenia kogoś doświadczonego, kto doradzi i przygotuje odpowiedni na daną okazję zestaw.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Szafa Angeli