10/16/2018

Jesienna stylizacja z mokasynamiWitajcie :) Dziś stylizacja z hitem tego sezonu, czyli mokasynami. Oczywiście staram się być slow i nie kupować rzeczy sezonowych, ale w tym wypadku(jakkolwiek dziwnie to zabrzmi) jest to w równym stopniu hit co klasyk.

Mokasyny bowiem to standard garderoby każdego eleganckiego mężczyzny; z czasem zagościły również w damskich szafach, co zresztą nie dziwi, skoro są równie stylowe co wygodne. 

Obecnie w modzie jest tyle całkowicie różnych od siebie rzeczy, a w dodatku w takiej ilości, że nierzadko zdarzają się hitami klasyki, których wcześniej nie było dużego wyboru. 

Tak jest i w tym przypadku. Jeśli lubicie styl preppy, elegancki, ale z pazurem, albo bezskutecznie poszukiwałyście innej niż baleriny alternatywy dla czółenek, na pewno przypadną wam do gustu damskie mokasyny.

Jest ich teraz tak duży wybór, że można przebierać i znaleźć coś stylowego na lata.


  

Ja wybrałam czarne mokasyny o klasycznym kroju, wzbogacone złotymi łańcuszkami od firmy Ryłko. Moje stopy należą do dość kłopotliwych, podatnych na otarcia, tymczasem w tych mokasynach biegam cały dzień jak w kapciach. 
Nic więc dziwnego, że niechętnie wkładam teraz jakiekolwiek inne buty ;) W ogóle cały dzisiejszy zestaw i jemu podobne to taki mój jesienny mundurek. Po prostu elegancja i klasyka unowocześniona ciekawą torebką i woskowanymi jeansami. Marynarka - Reserved
Koszula - H&M
Spodnie - Promod
Mokasyny - Ryłko
Torebka - Tous

*Foto Krzak
Copyright © 2017 Szafa Angeli